ALIŞVERİŞ - ÖDEME - GÜVENLİK İLE İLGİLİ SORULAR

Satın almak istediğiniz ürünü sayfanın üst tarafında bulunan arama çubuğundan ismini ya da markasını yazarak aramak en kolay yöntemdir. Ama isterseniz kategorilerimiz içinden de istediğiniz ürünü ya da muadil bir markanın ürününü aynı anda görebilirsiniz. Ürün resimlerinin üstünden seçerek iki ürünü karşılaştırıp aralarında daha kolay seçim yapabilir ya da daha sonra almak üzere istek listenize ekleyebilirsiniz.

heydukkan.com ‘da satılan ürünlerin tamamı orijinaldir. Yasadışı taklit veya imal edilmiş ürünlerin satışı kesinlikle yasaktır.

Satışta olan bütün ürünlerimiz %100 orijinal olmak zorundadır.

Hiç bir ürün kontrolden geçmeden bu platformda satışa sunulmamaktadır.

heydukkan.com ‘da satış yapan bütün satıcılar titizlikle seçilmektedir ve her biri yasa dışı imal edilmiş veya taklit edilmiş ürün satma, bulundurma durumunda yasal işlem ile karşı karşıya kalacağının bilincindedir.

heydukkan.com’da iki şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz ;

  • Kredi Kartı/Banka Kartı

Kredi Kartı/Banka Kartı ile yaptığınız alışverişlerde siparişiniz anında onaylanır ve işleme alınır.

  • Havale/EFT

Havale/EFT ile yaptığınız ödemelerde açıklama kısmına yazacağınız sipariş numaranız ile en kısa sürede ödemeniz onaylanır ve siparişiniz işleme alınır.

heydukkan.com ‘dan saat 14:00’den önce yaptığınız alışverişlerde ürününüz aynı gün kargoya verilir. Saat 14:00’den sonra yaptığınız alışverişlerde takip eden iş günü içerisinde seçili kargo firmasına ürününüz teslim edilecektir. Cumartesi ve Pazar günleri yaptığınız alışverişlerde kargonuz takip eden pazartesi günü kargoya teslim edilecektir. Aksi açıklamalarında belirtilmeyen bütün ürünlerimiz için aynı gün kargo politikamız geçerlidir.

heydukkan.com ‘da 150 TL üzerinde ki bütün alışverişleriniz ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilir. 150 TL üzerinde olmayan siparişlerinizde ürün boyut ve ağırlığına göre ödeme sayfasında belirtilen kargo tutarı faturanıza yansıtılır. Sizin için en düşük kargo ücreti ve en kaliteli hizmeti sağlamak için her geçen gün kargo firmaları ile anlaşmalarımızı yeniliyor ve geliştiriyoruz.

Siparişinizi tamamladıktan sonra teslimat adresi değişikliği yapabilirsiniz. Ancak bu değişikliği sipariş durumunuz işleme alındı ve hazırlanıyor aşamalarında ise yapabilirsiniz. Sipariş durumunuzu kontrol etmek için hesabım menüsü içinden siparişlerimi seçerek görebilir ve aynı sayfada siparişinizin yanında bulunan destek talebi ile teslimat adresinizin değiştirilmesini talep edebilirsiniz. Bu şekilde ürününüz kargoya verilmeden teslimat adresi değişir ve kargonuzu istediğiniz adresten teslim alabilirsiniz.

heydukkan.com ‘dan yaptığınız bütün alışverişleriniz faturalandırır ve tarafınıza ulaştırılır. Faturanız belirttiğiniz e-posta adresine gönderilir veya ürününüz ile birlikte kargo yolu size ulaştırılır.

Firmanız için yaptığınız alışverişlerinizde Ödeme Ekranında VKN ve Firma Bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız halinde Firmanıza fatura kesilir ve eğer E-Fatura mükellefi bir firmaysanız faturanızı E-Fatura olarak alabilirsiniz.

iptal-iade- değişim süreçleri için ; İptal-İade-Değişim Süreçleri

İptal ve İade Protokol’ü için ;  İptal ve İade Koşulları

inceleyebilirsiniz.

HEY DÜKKAN İLE İLGİLİ SORULAR

heydukkan.com işini severek yapan insanların topluluğudur.

Doğru satıcı ve ürünü, en iyi fiyat ve hizmet kalitesiyle siz değerli kullanıcılarımızla buluşturmayı hedefliyoruz.

Bunu başarabilmek için satışa açılan her ürünü ve satış yapacak her Dükkan’ı titizlikle seçiyor ve sizin için en iyisini bulmak için çaba gösteriyoruz.

Tüm enerjimizi sizlere aradığınız ürünün en iyisini ulaştırmak için harcıyoruz.

HEY Dükkan Ailesi olarak size en iyi hizmeti ve en iyi fiyatları ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Fiyatından ve hizmet kalitesinden emin olmadığımız hiç bir ürünü sistemimize eklemiyoruz. Önceliğimiz fiyat ve hız avantajı sağlayan ürünlerle yolumuza devam etmek. Ama en kısa sürede ailemizin büyüyüp size bütün ürünleriyle hizmet vereceğinden kuşkunuz olmasın.

Her gun yeni Dükkan adaylarımızla görüşüp size en iyisini sunmak için çalışıyoruz. Fiyat – Hizmet kalitesi yakaladığımız bütün ürünleri en kısa sürede heydukkan.com ‘da sizlerle buluşturuyoruz.

Şimdilik içinde ürün bulunmayan kategorilerimiz yıldız ile işaretlenmiş ve yeni satıcılarını bekliyor durumda.

Yıldızlı kategorilerde satış yapmak için başvuruda bulunabilirsiniz. Ekibimizin detaylı incelemesinden sonra başvurunuz onaylanacak ve HEY Dükkan Ailesi içinde ürün portföyünüzle sizde bulunacaksınız.

heydukkan.com ‘da satış yapmak sadece bir başvuru ile başlıyor. Bir Dükkan Açın

HEY Dükkan Ailesinde satış yapmak çok kolay. Tek ihtiyacınız olan dürüst ticaret anlayışı ve devamlılık.

heydukkan.com ‘a tedarikçi olabilirsiniz. Ürünlerinizi ve firmanızı anlatan bir e-posta tanışmamız için yeterli.

heyiletisim@heydukkan.com